Internetiniai kursai „EXCEL BUHALTERIAMS PAGRINDAI“


Norite palengvinti savo darbą ir  sutaupyti šimtus valandų Jūsų laiko? „Excel“ programa leis Jums tai padaryti! Ji – nepakeičiama priemonė kiekvienam buhalteriui!

Įgyti tvirtus šios PROGRAMOS PAGRINDUS ir reikiamus praktinius ĮGŪDŽIUS JUMS padės 

Internetiniai kursai „EXCEL BUHALTERIAMS PAGRINDAI“

Tai savarankiško praktinio mokymosi kursas, skirtas buhalterijos darbuotojams, kurie pageidauja išmokti taikyti „Excel“galimybės darbe.

Šių kursų privalumas – kiekvienas kursų dalyvis gali laisvai pasirinkti jam tinkantį mokymosi grafiką ir vietą.

Internetinį kursą „EXCEL BUHALTERIAMS PAGRINDAI“ dalyvis mokosi naudodamasis interneto svetainėje pateikiamu mokymų moduliu, metodine medžiaga ir konsultuodamasis su dėstytojais el. paštu.

Kursai skirti:

ketinantiems pradėti dirbti su „Excel“;

jau dirbantiems su „Excel“ ir norintiems išmokti taikyti „Excel“galimybės buhalterijos darbe,

darbo priemonės „Excel buhalteriui. Visa buhalterija nuo A iki Z“ skaitytojams, norintiems patobulinti savo praktinius įgūdžius. 


KURSŲ PROGRAMA

1. Apskaitos dokumentų parengimas.

Šioje dalyje susipažinsite su  „Excel“ programos pradmenimis: kaip sukurti, atidaryti, atspausdinti ir išsaugoti darbo knygą; kaip sukurti lenteles, formatuoti langelius bei skaičius, tekstą ir datas; sužinosite apie šablonus, adresavimo ir formulių pagrindus, sąlyginį formatavimą bei vaizdo nuostatas.

2. Duomenų įvedimą spartinančios galimybės.

Šioje dalyje praplėsite „Excel“ programos pagrindus: spartus datų ir skaičių įvedimas; duomenų kopijavimas, dubliavimas; automatinis langelių pildymas ir numeravimas; duomenų patvirtinimas, reikšmių parinkimas iš sąrašų; lentelės apsauga, langelių spalvinimas.

3. Duomenų rūšiavimas, filtravimas, analizė.

Šioje dalyje išmoksite rūšiuoti duomenis pagal vieną ir kelis požymius; juos filtruoti, struktūrizuoti ir grupuoti; paskaičiuoti tarpines sumas, parengti suvestines lenteles bei diagramas.

4. Buhalterijoje dažniausiai naudojamos formulės.

Sužinosite kaip efektyviai buhalterijos darbe panaudoti įvairias funkcijas bei jų parinkimo logika: matematines, teksto, datų, laiko, statistines ir finansines funkcijas bei įvairių funkcijų kombinacijas.

5. Darbo užmokesčio apskaitos dokumentų ir žiniaraščių rengimas bei naudojimas.

Kaip greitai ir efektyviai parengti darbuotojų sąrašą, darbo grafiką, darbo laiko ir darbo užmokesčio apskaitos žiniaraščius bei atsiskaitymo lapelius.

 

Jūs galite trumpai susipažinti su parengtais kursais. Mes paruošėme kelių pamokų ištrauką, kurią rasite čia http://paciolis.lt/flash/ParodomosiosPamokos.htm


Kiekvienas internetinių kursų dalyvis gauna:

    • prisijungimą prie mokymų modulio;

    • mokomąją medžiagą, kurią galės atsispausdinti, prisijungęs prie kursų.


Tik viena savaitė po pusdienį kasdien –  ir Jūs neatsitraukdami iš darbo vietos lengvai įgysite ne tik tvirtus šios programos pagrindus, bet ir reikiamus praktinius įgūdžius.


Pritaikyti kursuose įgytas žinias tvarkant įvairių barų apskaitą Jums padės darbo priemonė  „EXCEL BUHALTERIUI. Visa buhalterija nuo A iki Z kartu su parengtais registrais internete


Mokate naudotis skaičiuotuvu? „Excel“ programa – tokia pat nepakeičiama priemonė kiekvienam buhalteriui. Tik efektyvesnė!

Šiais laikais sunkiai rastume buhalterį, kuris vienaip ar kitaip nebūtų susidūręs su „Excel“ programa ir jos visiškai nenaudotų buhalterijoje. Juk „Excel“ programa ypatinga tuo, kad padeda skaičiuoti, kaupti bei apdoroti įvairiausius duomenis. Tik ne kiekvienas buhalteris išmano visas „Excel“ programos galimybes, kurias galėtų naudingai pritaikyti savo darbe. Akivaizdu, kad šios programos žinių poreikis yra nemenkas –  tai įrodė didžiulė paklausa „Pačiolio“ bendrovės išleistai darbo priemonei „Excel buhalteriui. Visa buhalterija nuo A iki Z“ bei internetiniams kursams „Excel buhalteriams pagrindai“.

Tai nestebina, žinant, kad ši programa labai palengvina ir pagreitina daug laiko reikalaujančius ir nemaloniausius buhalterio darbus. „Excel“ programos svarbą buhalterijos darbui ir aptarsime šiame straipsnyje

Galima drąsiai teigti, kad daugumai nedidelių įmonių buhalterių apskritai nereikalingos specialios kompiuterinės buhalterinės programos. Viską, ką jos daro, puikiausiai galima atlikti „Excel“ programa, palyginti nesunkiai ją pritaikius savo reikmėms. Taip, tiesą sakant, gana daug nedidelėse įmonėse dirbančių buhalterių ir daro. Nekalbant jau apie tai, kad buhalteriai, ilgiau dirbdami su specialiomis apskaitos programomis, praranda kvalifikaciją. Kitas tokių programų trūkumas yra tas, kad jos atlieka tik tai, ką numatė jų kūrėjai ir programą įmonės reikmėms adaptavę programuotojai. Pavyzdžiui, jeigu jie numatė, kad duomenys iš registro A perkeliami į registrą B, tai vartotojas negali pats susikurti registro C ir padaryti taip, kad duomenys imtų judėti į jį iš registro A. Tuo tarpu už kiekvieną panašų patobulinimą ar eilinį programos atnaujinimą, beje, net ne visuomet vartotojui naudingą, tenka papildomai mokėti ir neretai – gana brangiai. Kai kurios lankstesnės programos leidžia buhalteriams patiems pakeisti dažnai kintančius dalykus, pavyzdžiui, tarifus, tam tikrų dydžių apskaičiavimo formules, arba filtruoti, sugrupuoti duomenis įvairiausiais pjūviais. Tačiau nė viena apskaitos programa lankstumu negali prilygti tokiai universaliai darbui su duomenimis skirtai programai kaip „Excel“. Galiausiai, didesnių įmonių buhalteriai, dirbdami su specialiomis kompiuterinėmis apskaitos programomis, vis tiek naudojasi „Excel“ programa rengdami reikalingus įvairius pagalbinius registrus ir lenteles. Todėl kiekvienam buhalteriui paranku kuo daugiau išnaudoti „Excel“ programos teikiamas galimybes.

Taigi, siekdama palengvinti buhalterių darbą ir sutaupyti jų laiką, „Pačiolio“ bendrovė 2013 metais  išleido darbo priemonę „Excel buhalteriui. Visa buhalterija nuo A iki Z“. Joje išsamiai ir su pavyzdžiais aprašyta, kaip, naudojantis „Excel“ programos teikiamomis galimybėmis, parengti tokią buhalterinės apskaitos registrų sistemą, kad juos būtų patogu pildyti ir nereikėtų kelis kartus atlikti to paties darbo – įvedinėti tų pačių duomenų, kuri leistų automatiškai formuoti pirminius dokumentus (PVM sąskaitas faktūras, kasos dokumentus ir t. t.) ir galiausiai sudarytų sąlygas be didelių darbo sąnaudų pasirengti svarbiausias finansines ataskaitas bei užpildyti mokesčių deklaracijas. Sulaukėme didžiulės šios prekės paklausos – išleistas papildomas knygos tiražas, tačiau  bendrovė susidūrė su problema, kad daugeliui potencialių jos pirkėjų trūksta pamatinių „Excel“ programos žinių, o tai trukdo sparčiai įsisavinti priemonėje pateiktą medžiagą. Todėl buvo parengtas ir išleistas pagalbinis produktas – internetiniai kursai „Excel buhalteriams pagrindai“, kurie skirti padėti įgyti bazinių darbo su šia programa žinių ir praktiškai įtvirtinti jas buhalterijoje.

Darbo priemonė „Excel buhalteriui. Visa buhalterija nuo A iki Z“. Nors daugelis buhalterių naudojasi vienokiomis ar kitokiomis kompiuterinėmis apskaitos programomis, jie savo darbe sunkiai išsiverčia be skaičiuotuvų ir „Excel“. Taip yra dėl to, kad verslo informaciniai poreikiai visuomet lenkia ir lenks informacines sistemas, kurios negali būti labai sparčiai, pigiai ir kokybiškai tobulinamos. Tad, pavyzdžiui, dirbant su specialiomis apskaitos programomis, reikia žinoti, kad jose būna bazinės ir mažiau kintančios funkcijos, o visus iš anksto nenumatytus poreikius galima labai gerai tenkinti su „Excel“ programa, kuri yra daug galingesnė už skaičiuotuvus, prie kurių taip pripratę buhalteriai. Bėgant laikui šios tendencijos tik gilės. Darbo priemonės „Excel buhalteriui. Visa buhalterija nuo A iki Z“ pirmoji dalis skirta išsamiai susipažinti su „Excel“ programa. Išnagrinėjus šios dalies medžiagą, ją galima ne kartą vėliau panaudoti kaip detalų „Excel“ funkcijų žinyną. Antrojoje darbo priemonės dalyje pateikiamos konkrečios praktinės žinios, kaip pačiam parengti dokumentų ir registrų sistemą įvairių barų apskaitai: pirkimų, pardavimų, kasos ir banko operacijų, skolų, atsargų, ilgalaikio turto, darbo užmokesčio. Darbo priemonės pabaigoje pateikiamos rekomendacijos, kaip sudaryti Didžiąją knygą ir ją pildyti. Galiausiai aiškinama, kaip iš „Excel“ programa susikurtų registrų patogiai parengti įmonės finansines ataskaitas.

Internetiniai kursai „Excel buhalteriams pagrindai“.

Kursų „Excel buhalteriams pagrindai“ paskirtis – padėti buhalteriams nuodugniau susipažinti su šiuo galingu įrankiu, sužinoti daugiau jo galimybių ir pradėti taikyti reikalingiausias darbui funkcijas. Kursai praverčia ketinantiems pradėti dirbti su „Excel“, nes jie pradedami nuo pačių pagrindų ir bazinių šios programos funkcijų. Taip žingsnis po žingsnio pristatomos pagrindinės ir mažiau žinomos „Excel“ programos savybės. Pamokose rodoma, ką ir kaip reikia daryti, norint atlikti vieną ar kitą užduotį. Tad kursų naudotojai gana sparčiai turėtų įsisavinti „Excel“ programą. Tam realiai turi pakakti keleto pusdienių rimto darbo. Dauguma pasitelkiamų pamokose pavyzdžių paimti iš buhalterių darbo praktikos, todėl jiems nereikės patirti nereikalingų nepatogumų ar netgi streso, nagrinėjant naujų sričių duomenis. Kursai skirti ir darbo priemonės „Excel buhalteriui“ pirkėjams, kuriems nepakanka bazinių šios programos žinių. Be to, darbo priemonėje pateiktus registrų šablonus kursai papildo vaizdžiomis iliustracijomis, kaip atlikti vieną ar kitą darbą.

Kursai „Excel buhalteriams pagrindai“ parengti taip, kad jų vartotojams aiškiai parodoma, kur ir ką spausti kompiuterio ekrane, norint pasinaudoti tam tikra programos funkcija, be to, tai pakartojama ne vieną kartą. Kadangi tai internetiniai kursai, jie prieinami per interneto ryšį. Vartotojai mato interaktyvų filmuką, kurio peržiūrą gali savarankiškai valdyti: pasirinkti reikalingą temą ir pamoką, pristabdyti, peršokti pirmyn ar atgal, reikiamą vietą pakartoti neribotą skaičių kartų ir pan. Kursuose pateikiami išsamūs paaiškinimai, kas atliekama, kokius klavišus klaviatūroje reikia spausti, komentuojami gauti rezultatai. Pamokos sugrupuotos pagal temas, pradedant nuo paprasčiausių atskirų funkcijų ir baigiant sudėtingesnių, didesnės apimties lentelių bei registrų parengimu.

Kursai „Excel buhalteriams pagrindai“ sudaryti iš penkių temų, kurios susideda iš daugiau kaip 50 pamokų. Pirmoji tema skirta dokumentų parengimui, supažindinama su programa, darbo knygomis, duomenų įrašymu, lentelių išvaizdos keitimu, formulių sudarymo pagrindais. Antroji tema skirta šiek tiek labiau pažengusiems, nes joje aiškinama, kaip sparčiau dirbti ir kaip parengti lenteles sparčiam darbui. Trečiojoje temoje mokoma naudotis svarbiomis „Excel“ rūšiavimo, filtravimo ir analizės galimybėmis. Ketvirtoji tema skirta „Excel“ skaičiavimo funkcijoms ir formulių sudarymui. Penktoji tema – visų ankstesnių temų pakartojimas, parengiant praktiškas buhalteriams aktualias lenteles – darbo užmokesčio apskaitos registrus ir dokumentus. Baigęs internetinius kursus, klausytojas turėtų išmokti naudotis dauguma pagrindinių ir buhalteriams aktualiausių „Excel“ funkcijų: formatuoti ir braižyti lenteles, parengti jas spausdinimui, adresuoti langelius, suteikti sritims vardus, rengti sąrašus, apsaugoti darbo lapus, rūšiuoti, filtruoti, grupuoti duomenis, įterpti funkcijas, sudaryti įvairias formules, atlikti reikalingus apskaičiavimus.

Galima įsigyti kiekvieną prekę atskirai, na, o norintiesiems įgyti daugiau „Excel“ programos žinių ir jas sėkmingai taikyti tvarkant įmonės buhalterinę apskaitą siūlomas darbo priemonės ir internetinių kursų komplektas, kurį dabar galima įsigyti už specialią kainą.

Redakcija


Daugiau informacijos ­- tel. (8 5) 2700-636,  kursai@paciolis.lt.

EXCEL BUHALTERIAMS internetiniai kursai

Dėmesio!
Komplekto internetiniai kursai „EXCEL BUHALTERIAMS PAGRINDAI“ + darbo priemonė „EXCEL BUHALTERIUI“ – 166 € 
99  (su PVM).


Pavadinimas Kaina (Eur) Kiekis
Internetiniai kursai EXCEL BUHALTERIAMS 
108

Internetiniai kursai „EXCEL BUHALTERIAMS PAGRINDAI“ + Darbo priemonė „EXCEL buhalteriui. Visa buhalterija nuo A iki Z“

99

į krepšelį užsakyti

Į sąrašą