UAB „Pačiolio“ prekyba; El. paštas info@paciolioprekyba.lt. Tel.: (8 5) 2700 636

Pirkimo taisyklės

Svetainės Pirkimo taisyklės:
Daugeliui mūsų prekių taikoma pinigų grąžinimo garantija. Apsisprendę įsigytą prekę grąžinti be jokios priežasties, tai padaryti galite per 14 dienų nuo prekės įsigijimo momento, ją (prekę) pristatydami į UAB „Pačiolio“ prekyba“ tokia tvarka:

1. Jeigu prekę iš UAB „Pačiolio“ prekyba“ įsigijote internetu, turite teisę atsisakyti nuotolinės sutarties ir prekę grąžinti per 14 dienų, ją (prekę) pristatydami į UAB „Pačiolio“ prekyba“.

Atkreipiame dėmesį, kad pirkėjo pateiktas prašymas pakeisti arba grąžinti prekę tenkinamas, jeigu prekė nebuvo naudojama, yra nesugadinta ir (ar) nepažeista jos pakuotė bei pirkėjas pateikia tinkamus dokumentus, patvirtinančius prekės įsigijimo iš UAB „Pačiolio“ prekyba“ ir jos (prekės) apmokėjimo faktą.

2. Jeigu prekė buvo įsigyta iš UAB „Pačiolio“ prekyba“ specialiai pardavimui skirtoje vietoje, pirkėjas gali grąžinti tik nekokybišką prekę, per 14 dienų ją (prekę) pristatydamas į UAB „Pačiolio“ prekyba“ ir raštu nurodydamas prekės trūkumus.

Atkreipiame dėmesį, kad toks pirkėjo reikalavimas pakeisti arba grąžinti prekę tenkinamas, jeigu prekės trūkumai nėra susiję su jos naudojimu ir jeigu pirkėjas pateikia tinkamus dokumentus, patvirtinančius prekės įsigijimo iš UAB „Pačiolio“ prekyba“ ir jos (prekės) apmokėjimo faktą.

3. Prekės, kurių grąžinti negalėsite
• prekės panaudojimo terminas yra pasibaigęs (pvz., praėjęs rengiamo seminaro ar kito mokymo organizavimo terminas);
• periodiniai leidiniai, išskyrus tokių leidinių prenumeratos sutartis;• prekės, kurių pakuotės yra pažeistos, kurios yra naudotos ar dėl kitų priežasčių praradusios prekinę išvaizdą.

Į viršų