UAB „Pačiolio“ prekyba; El. paštas info@paciolioprekyba.lt. Tel.: (8 5) 2700 636

Apie įmonę

UAB „Pačiolis“ MISIJA IR VEIKLA

UAB „Pačiolis“ – viena didžiausių Lietuvos įmonių, teikiančių paslaugas apskaitos ir mokesčių srityse. Bendrovėje dirba darbuotojai, turintys praktinio ir teorinio darbo patirties, gerai išmanantys įstatymus ir kitus norminius aktus. Bendrovė, įkurta 1993 m. birželio mėnesį, pavadinta dvejybinės buhalterinės apskaitos sistemos paskelbėjo, žymaus XV a. italų mokslininko Luca Pacioli (Lukos Pačiolio) vardu. Pagrindinės bendrovės veiklos kryptys – mokymas ir leidyba.
Nuo pat įsteigimo bendrovė aktyviai dalyvauja Lietuvos įmonių apskaitos sistemos pertvarkos ir diegimo, ekonominių tarnybų personalo mokymo ir perkvalifikavimo programose, pagrįstose Tarptautiniais apskaitos standartais ir Europos Sąjungos direktyvomis. Bendrovės veiklos tikslas – skleisti apskaitos ir mokesčių žinias tarp Lietuvos buhalterių bei mokesčių specialistų, diegti ir skatinti naujoves, kelti jų kvalifikaciją ir buhalterio profesijos prestižą, didinti jų visuomeninę reikšmę.
UAB „Pačiolis“ rengia ir būsimus buhalterius, organizuodama specialius mokymus bei leisdama profesinę literatūrą.
UAB „Pačiolio prekyba“ yra dukterinė UAB „Pačiolis“ įmonė, užsiimanti mokymo ir leidybos produktų pardavimu bei platinimu. Įmonės pirkėjai – daugiau kaip 10 000 Lietuvos įmonių, organizacijų darbuotojų ir privačių asmenų.

Susisiekime!

(8 5) 2700 636 info@paciolioprekyba.lt
Į viršų