UAB „Pačiolio“ prekyba; El. paštas info@paciolioprekyba.lt. Tel.: (8 5) 2700 636
vasario 24 d.

Vardadieniai: Elfrida, Elmaras, Elmyra, Gedkanta, Gedkantė, Gedmantas, Gedmantė, Gedmas, Gedmė, Goda, Liveta, Livija, Livijus, Motiejus.

Palmiros horoskopas buhalteriams. Iki 17 val. 33 min. – įtemptas pilnaties metas, kai vyrauja didelė įtampa, sunku kontroliuoti emocijas. Venkite bendrauti su jums nemaloniais žmonėmis, nesiaiškinkite santykių.
24 d. Šv. Motiejus, Vieversio diena
Vieversys – vienas pirmųjų paukščių, pavasarį sugrįžtančių į Lietuvą iš šiltųjų kraštų. Jis laikomas pavasario pranašu. Atėjus krikščionybei, su šia švente sutapatinta šv. Motiejaus diena. Rašoma, kad šv. Motiejus buvo apaštalas, paskirtas į Judo Iskarijoto vietą. Į dvylikos apaštalų misiją jis pašauktas įsitraukti gerokai vėliau, po Jėzaus nukryžiavimo. Rašoma, kad šv. Motiejus krikštijo pagonis, turėjo sugebėjimų gydyti žmones. Įsiutę žmonės jį užmušę dėl jo pamokslų.

Darbostogos Lietuvoje
Darbostogos Lietuvoje – populiarėjanti tendencija, suteikianti galimybę keisti įprastą darbo aplinką, skatinant motyvaciją ir kūrybiškumą. VMI atkreipia dėmesį, kad darbostogos nelaikomos komandiruote – jos prilyginamos nuotoliniam darbui. Tai gali lemti papildomą apmokestinimą.
Kokios darbostogų mokestinės pasekmes?
Daugiau
Išmokų MB vadovams apmokestinimas
Mažosios bendrijos vadovas dažniausiai būna tos bendrijos nariu, bet galimi atvejai, kai bendrijos vadovas nėra jos narys. Išmokų vadovams apmokestinimas GPM šiais abiem atvejais kiek skiriasi. Susipažinkite su išmokų MB vadovams apmokestinimo GPM ypatumais NEMOKAMAI.
Daugiau
Mokesčių, apskaitos ir teisės reglamentų naujienlaiškis
2024 m. vasario 14 d. Nr. 7 (623) 2024 m. vasario 5 – vasario 9 d. Mokesčių, apskaitos ir kitų teisės aktų apžvalga.
Susipažinkite su vienu iš mokesčių reglamentų.
Daugiau
Klaidingai darbo sutartyje nurodžius apmokėjimo sąlygas, pasekmės gali būti labai skaudžios.
Dėl neteisingo atlygio apskaičiavimo gali tekti darbuotojams mokėti ne tik delspinigius, bet ir netesybas, o darbdaviui gresia dar ir administracinė nuobauda.
Kaip darbo apmokėjimo sąlygos turėtų būti aptartos sutartyje ar kitame dokumente, kokios dažnos klaidos?
Daugiau
2023 m. FINANSINĖ IR MOKESTINĖ ATSKAITOMYBĖ – rengimo pokyčiai, specialistų rekomendacijos, dažnos klaidos. Kiti buhalteriams aktualūs klausimai
Finansinės apskaitos įstatymas įpareigoja įmones pasitvirtinti ūkinių operacijų registravimo ir vertinimo tvarką, VAS reikalauja dar ir apskaitos politikos. Daug įmonių neturi nei vieno, nei kito.
Koks turėtų būti minimalus įmonės vidaus reglamentų rinkinys ir kaip jį parengti?
Daugiau
2024 m. BUHALTERIO KALENDORIUS
AKCIJA! Skirta kiekvienam buhalteriui! Dar daugiau aktualios ir vertingos praktinės informacijos. 
Kaina – 33 € 28 € (su PVM). Akcijos laikas ribotas, tiražas baigiamas išparduoti!
Daugiau
Mokestinių nuostolių perkėlimas ir perdavimas
Aktualu daugeliui įmonių!
Nuotolinis seminaras vyks visoje Lietuvoje – Jums tinkamu laiku ir pageidaujamoje vietoje!
Kaina – 137 € (PVM netaikomas).
Daugiau
2023 m. FINANSINĖ IR MOKESTINĖ ATSKAITOMYBĖ – rengimo pokyčiai, specialistų rekomendacijos, dažnos klaidos. Kiti buhalteriams aktualūs klausimai
Specialistų įžvalgos ir praktiniai patarimai – metų pradžios „Pačiolio“ didžiajame seminare 
Nuo kovo 6 d. – visoje Lietuvoje!
Seminaro (auditorinio ir nuotolinio) Kaina iki vasario 29 d. – 127 €, nuo kovo 1 d. – 157 € (PVM netaikomas).
Daugiau
IŠMOKŲ MAŽŲJŲ BENDRIJŲ NARIAMS APMOKESTINIMAS
Mažoji bendrija kaip teisinė forma yra gana paplitusi. MB nariai dažnai patys tvarko įmonės apskaitą, tačiau ne visada žino jos apskaitos tvarkymo niuansus. Susipažinkite su išmokų MB nariams apmokestinimo GPM ypatumais.
Daugiau
Nuotoliniai kursai: DARBO UŽMOKESTIS: APSKAIČIAVIMAS, APSKAITA, APMOKESTINIMAS, DARBO TEISĖ.
Viskas, ką reikia žinoti BUHALTERIUI (ir ne tik jam) apie darbo užmokesčio apskaičiavimą, apskaitą ir apmokestinimą!
Nuotolinių kursų kaina: iki vasario 29 d. – 215 €; nuo kovo 1 d. – 275 € (PVM netaikomas). 
Daugiau
Darbo priemonė „2023 m. FINANSINĖS ATASKAITOS: sudarymas, tvirtinimas ir skelbimas“
Parenkite 2023 metų finansines ataskaitas teisingai, greitai ir lengvai! Kaina – 54 €
Daugiau
NAUDINGA INFORMACIJA BUHALTERIAMS
Nepakeičiamas pagalbininkas apskaičiuojant ir deklaruojant mokesčius, rengiant finansines ataskaitas bei vykdant kitas prievoles valstybei!
Įsigykite, jei Jums svarbu kokius pranešimus, deklaracijas bei kitas ataskaitas ir kokiais terminais įmonės privalo teikti mokesčių administratoriui ir kitoms valstybės institucijoms.
Daugiau
Nuotolinis seminaras „Viešųjų įstaigų, asociacijų, bendrijų ir kitų pelno nesiekiančių organizacijų 2023 m. atskaitomybė, mokesčių ir teisės naujovės“.
Kaina – 137 € (PVM netaikomas). Seminaras jau vyksta visoje Lietuvoje Jums tinkamu laiku ir patogioje vietoje!
Daugiau
Nuotolinis seminaras „Pakuotės ir pakuotės atliekų mokesčio apskaitymas pagal naujausius reikalavimus. Darbo su GPAIS pagrindai“.
Kaina – 137 € (PVM netaikomas).
Daugiau

  

Elektroninėje norminių aktų bazėje pateikiama daugiau kaip 7000 norminių aktų, įdiegta sparti ir patogi reglamentų paieškos sistema. Prenumeruodami „Pačiolio“ elektroninius sąvadus, jūs galėsite naudotis išskirtinėmis duomenų bazės programos savybėmis, kurios leis pasižymėti, komentuoti reikalingą darbui tekstą, skaityti dokumentus su jų istorija, matyti dokumento redakciją pagal pasirinktą laikotarpį, naudotis loginėmis nuorodomis į susijusius, papildančius, paaiškinančius reglamentus ar to paties dokumento dalis. Prireikus visus šiuos dokumentus galima atsispausdinti. Elektroniniai sąvadai atnaujinami kas savaitę. Apie atnaujinimus prenumeratorius informuoja elektroniniu paštu siunčiamas naujienlaiškis - Mokesčių, apskaitos ir teisės reglamentų naujienlaiškis".Norėdami nemokamai išbandyti – registruokitės čia.

Į viršų