UAB „Pačiolio“ prekyba; El. paštas info@paciolioprekyba.lt. Tel.: (8 5) 2700 636

Daugiau įmonių nuo šiol galės naudotis VMI kuratorių pagalba

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) praneša, kad nuo šiol VMI kuratorius turės daugiau klientų. Papildoma mokesčių specialistų pagalba bus teikiama šešiems šimtams Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apskričių įmonių.

„Remiamės gerosiomis mokesčių administravimo praktikomis, matome naudą ir teigiamus pokyčius, todėl imamės iniciatyvos didinti kuruojamų klientų skaičių. Kuratoriai užtikrins, kad įmonės gautų individualius poreikius atitinkančias paslaugas, sieks abipusiai naudingo bendradarbiavimo, realiu laiku spręs kilusius klausimus“, – teigia projekto vadovė, Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Virginija Ginevičienė.

Toks bendradarbiavimas ne vienerius metus plėtojamas didžiųjų mokesčių mokėtojų segmente, taip pat bendraujama su didelės vertės turtu disponuojančiais asmenimis. Į individualius kliento poreikius orientuota papildoma mokesčių administratoriaus pagalba padeda tinkamai apskaičiuoti ir laiku sumokėti mokesčius, siekiant didesnės mokestinės atitikties ir lygiaverčių konkurencinių sąlygų.

Tikslinėje grupėje – 120 Vilniaus, po 160 – Kauno ir Klaipėdos, po 80 – Panevėžio ir Šiaulių apskričių įmonių, priskiriamų vidutinių mokesčių mokėtojų segmentui. Į projektą įtraukta ir didmiesčių, ir mažesnių miestų įmonių, orientuotasi į tolygų paskirstymą tarp regionų, o rizikingumo kriterijus šiuo atveju vertinamas nebuvo.

VMI specialistai padės spręsti itin sudėtingus mokestinius klausimus, rengs susitikimus, operatyviai reaguos į klientų prašymus, savo iniciatyva dalinsis pastebėjimais dėl galimų neatitikimų mokesčių deklaracijose. Įmonėms papildomų pareigų dėl šių pokyčių neatsiras: kaip ir iki šiol, visas mokesčių administratoriaus teikiamas paslaugas jos gaus įprasta tvarka.

VMI primena, kad savarankiškai pasidomėti, kaip klientą vertina mokesčių administratorius, galima VMI kliento profilyje. Kilus klausimų dėl skelbiamų duomenų*, galima teirautis telefonu +370 5 260 5060 arba 1882 (operatoriai gali taikyti padidintus tarifus), taip pat galima kreiptis į savo kuratorius.

____________________________

* VMI kliento profilį įmonės gali nemokamai peržiūrėti projekto bendraautorių UAB „Finpass“ savitarnos svetainėje https://finpass.eu/.

Parengta pagal VMI pateiktą inf.

Į viršų