Pačiolis

 
El. parduotuvė

Dokumentų rengimo ir archyvavimo kursai


Išmok rengti, tvarkyti ir archyvuoti įmonės dokumentus savarankiškai!

 

KURSŲ KAINA iki rugpjūčio 31 d. 128 € 98 € (PVM netaikomas),              

KURSAI SKIRTI:

  • biuro administratoriams,
  • buhalteriams, kitiems įmonės darbuotojams, kuriems reikia rengti dokumentų projektus, sudaryti ir tvarkyti darbuotojų asmens bylas, tvarkyti įmonės dokumentus, parengti bylas perduoti į  įmonės archyvą.

Sutikimas gauti naujienas

Jeigu norėtumėte pirmieji sužinoti apie naujausius UAB „Pačiolis“ organizuojamus mokymus ir buhalteriams skirtus leidinius bei palankiausias jų įsigijimo sąlygas,
SPAUSKITE ŠIĄ NUORODĄ 

Su tokiais elektroniniais pranešimais visiems, kas duos sutikimus, nemokamai siųsime įvairias atmintines, šablonus ir kitą naudingą informaciją. Vieną iš šablonų, skirtą asmens duomenų teisinei apsaugai, pateikiame su šiuo pranešimu.

Norėdami jį atsisiųsti, SPAUSKITE ČIA

Mūsų siunčiamus elektroninius pranešimus visada galėsite atsisakyti, laiške paspaudus nuorodą, nebesiųsti naujienų!

Nuoširdžiai Jūsų UAB „Pačiolio prekyba“ kolektyvas

 

KOKĮ DARBĄ KLAUSYTOJAS GALĖS DIRBTI BAIGĘS KURSUS?

  • Išmoks dokumentais įforminti priimamus valdymo sprendimus,
  • parengti reikiamus valdymo dokumentus,
  • sisteminti dokumentus į bylas,
  • registruoti dokumentus atitinkamuose registruose,
  • parengti dokumentus perduoti į įmonės archyvą.

DĖSTYTOJAI:

Kursuose dėsto didelę darbo patirtį turintys dėstytojai praktikai.

KURSŲ PROGRAMA:

1. DOKUMENTŲ VALDYMO ORGANIZAVIMAS

2. VEIKLOS DOKUMENTŲ RENGIMAS

2.1. BENDRIEJI REIKALAVIMAI

2.2. DOKUMENTŲ REKVIZITAI

2.3. VEIKLOS DOKUMENTŲ RŪŠYS

2.4. TEISĖS AKTŲ RENGIMAS

2.5. TEISĖS AKTAIS TVIRTINAMŲ DOKUMENTŲ RENGIMAS

2.6. ĮSTAIGOS (ĮMONĖS) RENGIAMŲ DOKUMENTŲ RENGIMAS

2.6.1. Siunčiamųjų dokumentų rengimas

2.6.2. Įstaigos (įmonės) vidaus dokumentų rengimas

2.6.3. Dokumentų priedai ir pridedami dokumentai

2.6.4. Dokumentų kopijos, nuorašai, išrašai, dublikatai.

3. FIZINIŲ ASMENŲ RENGIAMI DOKUMENTAI

4. DOKUMENTŲ TVARKYMAS IR APSKAITA

4.1. Dokumentų apyvartos samprata

4.2. Dokumentų registravimas

4.3. Dokumentacijos planas

4.4. Bylų sudarymas.

4.5. Užbaigtų bylų tvarkymas

4.6. Dokumentų saugojimo terminai

4.7. Dokumentų vertės ekspertizė

5. BYLŲ APSKAITOS TVARKYMAS

5.1. Bendrieji reikalavimai

5.2. Užbaigtų bylų apskaita

5.3. Dokumentų saugojimas įmonės archyve

5.4. Dokumentų naikinimas

5.5. Dokumentų perdavimas toliau saugoti

KURSŲ ORGANIZAVIMO TVARKA. 

Kursų trukmė – 8 ak.val.

KIEKVIENAS DALYVIS GAUNA:

  • išsamią mokomąją medžiagą;
  • kursų baigimo pažymėjimą;
  • nuolaidų kuponą, kuris leidžia įsigyti kitas „Pačiolio“ prekes itin patraukliomis kainomis.
KURSŲ KLAUSYTOJŲ ATSILIEPIMAI:

Lijana GERIKIENĖ

Uždarosios akcinės bendrovės
buhalterė – administratorė

Dažnai užsuku į tinklalapį www.paciolis.lt. Čia randu visą man rūpimą informaciją. Kadangi esu buhalterė, labai praverčia UAB „Pačiolis“ leidžiami leidiniai. Daug metų skaitau savaitraštį „Buhalterija“, žurnalą „Apskaitos ir mokesčių apžvalga“. Kasdien dirbant buhalterinį darbą praverčia naudingi straipsniai.

Baigiau ne vienus „Pačiolio“ kursus. Pirmieji buvo buhalterinės apskaitos pagrindai. Juos pabaigusi pradėjau dirbti buhalterinį darbą. Kursuose įgytos žinios man buvo kaip įvadas į ateities veiklą. Dar lankiau darbo užmokesčio kursus.

Be buhalterinės apskaitos kartais tvarkau įmonės dokumentus. Iškilo įvairių klausimų dėl jų archyvavimo. Pastebėjau, kad kursus apie tai rengia irgi „Pačiolis“. Užsiregistravau ir likau labai patenkinta. Labai išsami kursų informacija. Dėstytojai viską aiškiai išdėstė. Klausimų buvo daug, bet į visus buvo atsakyta labai išsamiai.

Manau, kiekvienam įmonės darbuotojui turėtų būti aktualu mokėti tvarkyti svarbiausius dokumentus.

 

Agnė ŠEGŽDAITĖ

UAB „Strategic Staffing Solutions International“
administratorė

Informaciją apie dokumentų rengimo ir archyvavimo kursus radau internete kartu su kitais skelbimais, skirtais kvalifikacijai kelti. Manau, kad jau buvo laikas kelti kvalifikaciją ir nusprendžiau lankyti šiuos kursus.

Įgijau daugiau žinių apie dokumentų tvarkymą, rengimą ir saugojimą.

Kursų medžiaga buvo informatyvi, dėstoma patraukliai. Apskritai šiuos mokymus vertinu gerai.

 

Sigita ARDZIJAUSKIENĖ

UAB „Biomedika“
administratorė

Mokymus paprastai pasirenku pagal poreikį. Bendrovės „Pačiolis“ surengtuose dokumentų rengimo ir archyvavimo kursuose lankiausi pirmą kartą. Patiko dalijamoji medžiaga.

Kai dalyvauji tokiuose kursuose, atrodo, kad viskas yra svarbu ir jauti paskatinimą daug ką įgyvendinti savo veikloje. Iš to, ką išgirdau per šiuos mokymus, svarbesnius dalykus jau pritaikiau savo darbe.

 

Miglė MURMOKAITĖ

Draudimo bendrovės „If P&C Insurance AS“
administravimo specialistė

Dokumentų rengimo ir archyvavimo kursus pasiūlė mūsų draudimo bendrovės mokymų specialistė. Siekiau labiau įsigilinti į šią sritį, patobulinti žinias ir daugiau sužinoti apie dokumentų saugojimą, naikinimą ir archyvavimą. Norėjau, kad mūsų draudimo bendrovės Administracijos departamente dokumentai būtų saugomi ir prižiūrimi tvarkingai. „If P&C Insurance AS“ labai daug dėmesio skiria darbuotojų kvalifikacijai kelti, todėl man buvo surasti ir pasiūlyti būtent šie „Pačiolio“ mokymai.

Daugiau ir plačiau sužinojau apie dokumentų perdavimą saugojimui, archyvavimą, naikinimą. Pasinaudojau pateiktais konkrečiais pavyzdžiais ir patarimais kaip naikinti dokumentus.

Kursų dalijamoji medžiaga labai naudinga kai darbe tenka susidurti su dar nežinomais dokumentais, jų rengimu ir tvarkymu. Kai turi tokią medžiagą, gali pasižiūrėti, surasti kokį pavyzdėlį, įsidėmėtinų dalykų.Jūratė Daškevičienė,


LKK Administracijos skyriaus
Dokumentų administravimo poskyrio vyr. specialistė


Labai noriu Jums padėkoti už tikrai puikius kursus, kurie labai patiko. Juose gavau daug naudingos informacijos, dėstomoji medžiaga pateikiama aiškiai ir suprantamai net naujokui.


Jūsų rengiamuose kursuose dalyvavau pirmą kartą (archyvaru pradėjau dirbti visai neseniai), tačiau jei tik galėsiu, dalyvausiu ir kituose kursuose.


Ramunė PARAMONOVA

UAB „Kalvių stilius“
apskaitininkė

Apie „Pačiolio“ dokumentų rengimo, tvarkymo ir saugojimo kursus sužinojau ieškodama buhalterinių kursų. Pastebėjau, kad galima mokytis ir raštvedybos. Labai patiko, kad viskas dėstoma vienoje vietoje. Prieš tai nieko panašaus nesu lankiusi, todėl pamaniau, kad dokumentų tvarkymo kursai labai pravers.

Dirbu privačioje įmoneje, esu atsakinga už visus įmonės dokumentus. Norisi, kad viskas būtų parengta ne tik teisingai, bet, prireikus, ir lengvai surandama. Pagal išsilavinimą esu prekybininkė ir nepamenu, kad mums būtų dėstyta raštvedyba, todėl, kai įsteigėme įmonę, nusprendžiau, kad būtinai reikės nueiti į tokius kursus.

„Pačiolio“ kursuose mus supažindino su įmonės dokumentų tvarkymą reglamentuojančiais įstatymais, mokė pildyti dokumentus. Puikiai pateikta mokomoji dalijamoji medžiaga. Ją saugau, kad prireikus galėčiau pasinaudoti.

Šiuo metu mūsų įmonėje dokumentai tvarkomi paprasčiau, jų nedaug, tačiau juos tvarkingai saugoti visada svarbu. Manau, tokie kursai naudingi, nes tvarkos ir įstatymų nežinojimas neatleidža nuo atsakomybės. Net vienas neteisingai parengtas dokumentas gali padaryti daug nemalonumų.

 

Jūratė PETRAUSKĖ

UAB „Electrolux“
administratorė

Įmonės pašto dėžutėje radau lankstuką, kuriame buvo informacijos apie dokumentų tvarkymo ir archyvavimo kursus, todėl jais susidomėjau.

Esu baigusi verslo vadybos mokslus, bendrovėje dirbu administratore. Reikėjo patobulinti ir šios srities žinias. Anksčiau panašiuose kursuose nesu buvusi.

„Pačiolio“ kursuose pateikta daug praktinių pavyzdžių, gavome dalijamosios medžiagos. Ateityje pasinaudosiu dokumentų rengimo pavyzdžiais, man tai net svarbiau nei dokumentų archyvavimas. Dokumentų valdymas, raštvedyba – labai svarbūs dalykai. Išmokau, kaip rašyti įsakymus, protokolus. Tuo būtinai pasinaudosiu.

 Data Adresas Kaina (Eur) Kiekis Pasirinkite
2019-09-27 Vilniuje
98
2019-10-04 Kaune
98
2019-10-11 Klaipėdoje
98
2019-10-18 Šiauliuose
98
2019-10-25 Panevėžyje
98