Pačiolis

 
El. parduotuvė

SEMINARAS VADOVAMS


GERBIAMASIS VADOVE, jeigu Jums reikalingas paprastas ir užtikrintas sprendimas, kaip padidinti Jūsų įmonės veiklos sėkmę, IŠBANDYKITE JĮ!
Beveik 30 metų patirties apskaitos ir vadybos srityse turinti „Pačiolio“ bendrovė pradeda unikalią įmonių veiklos efektyvumo ir pelningumo didinimo programą!

• Daugelio verslo konsultacinių įmonių patirtis patvirtina, kad net 80 procentų įmonių, kurios mano įsidiegusios specialias vadybos ir apskaitos sistemas, gauna netikslius ir netgi klaidinančius duomenis apie produktų pelningumą, padalinių kaštus, jų darbo efektyvumą, neproduktyvius kaštus, nukrypimus nuo biudžetų ir kitus rodiklius. Be to, už klaidingus duomenis dar ir brangiai sumoka, o juos formuojant nuo tiesioginių pareigų nepagrįstai atitraukiama daug kvalifikuotų darbuotojų.

• Dėl minėtų priežasčių Jums pateikiami įvairūs verslo efektyvumo rodikliai ir įmonės produktų pilnoji savikaina greičiausiai yra klaidinantys. Vadinasi, Jūsų įmonė, pardavusi kiekvieną tariamai pelningą produktą, tikėtina, patiria nuostolį! Norint teisingai apskaičiuoti tokius rodiklius, vien tradicinės apskaitos ir matematikos žinių nepakanka.

• Kokybiškų rezultatų pasiekti galima tik pasinaudojus pačių pažangiausių vadybos ir apskaitos sistemų teikiamais privalumais.

PASINAUDOKITE MŪSŲ PASIŪLYMU IR IŠSPRĘSKITE ŠĮ KLAUSIMĄ SAVO ĮMONĖJE VIENĄ KARTĄ IR VISAM LAIKUI!

 
KVIEČIAME JUS Į SPECIALŲ PRAKTINĮ NUOTOLINĮ VIENOS DIENOS SEMINARĄ!

MENEDŽMENTO APSKAITA – SĖKMINGO IR PELNINGO DARBO GARANTAS


NUOTOLINIAME SEMINARE SUŽINOSITE:

 Kaip minimaliomis vadybos sąnaudomis įtraukti visą įmonės personalą efektyviai ir pelningai veiklai.

• Kaip optimizuoti biudžetų rengimą, kad jie duotų realią naudą įmonės ir jos padalinių vadybai.

• Kaip gauti patikimą ir išsamią informaciją apie įmonės veiklą ir tikrąją jos būklę, kurios Jums reikia priimant kasdienius ir strateginius sprendimus.


SEMINARO MEDŽIAGĄ PARENGĖ daugiau kaip 50 knygų ir 800 publikacijų finansinės ir vadybos apskaitos tematika autoriai ir bendrautoriai, apie 25 metų darbo patirties kuriant ir tobulinant įmonių vadybos ir kaštų apskaitos sistemas turintys.

             
Doc. dr. auditorius
Gediminas Kalčinskas
 
Auditorius
Valdas Jagminas

NUOTOLINIO SEMINARO PRADŽIA – nuo SPALIO 20 d. Jums patogiu laiku ir tinkamoje vietoje.

SEMINARO KAINA IKI RUGPJŪČIO 31 d. – 147 €, nuo RUGSĖJO 1 d. – 187 € (PVM netaikomas).

SEMINARE ĮGYTOS ŽINIOS JUMS PADĖS

efektyviai planuoti ir organizuoti įmonės veiklos procesus, įvertinti kiekvieno darbuotojo darbą ir jo indėlį į įmonės veiklos rezultatą, surasti ir pritaikyti efektyvias priemones, sumažinančias įmonės kaštus nebloginant produktų kokybės.

 

SVARBIAUSIA – SUBURSITE REIKIAMĄ PAGALBININKŲ KOMANDĄ, KURI EFEKTYVIAI VEIKS JŪSŲ VADOVAUJAMOS ĮMONĖS LABUI!

 

Svarbu!

Šiuolaikinių menedžmento apskaitos sistemų įdiegimas leidžia ne tik mažiausiai trečdaliu sumažinti įmonių vadybos aparatus, bet ir sumažina apie 30 % visų įmonės veiklos kaštų!


Pavadinimas Kaina (Eur) Kiekis Pasirinkite
Nuotolinis seminaras Vadovams
147