Pačiolis

 
El. parduotuvė

SEMINARAS VADOVAMS


SVARBIAUSI DALYKAI, KURIUOS TURI ŽINOTI KIEKVIENAS VADOVAS!


• Daugelio verslo konsultacinių įmonių patirtis patvirtina, kad net 80 procentų įmonių, kurios mano įsidiegusios specialias vadybos ir apskaitos sistemas, gauna netikslius ir netgi klaidinančius duomenis apie produktų pelningumą, padalinių kaštus, jų darbo efektyvumą, neproduktyvius kaštus, nukrypimus nuo biudžetų ir kitus rodiklius.

• Dėl minėtų priežasčių vadovui pateikiami įvairūs verslo efektyvumo rodikliai, tame tarpe įmonės produktų pilnoji savikaina, dažniausiai yra klaidinantys. Vadinasi, Jūsų įmonė, pardavusi kiekvieną tariamai pelningą produktą, galbūt iš tikrųjų patiria nuostolį!

• Kokybiškų veiklos ir jos vadybos rezultatų pasiekti galima tik pasinaudojus pažangiausių vadybos ir apskaitos sistemų teikiama informacija.

Ieškote tinkamo sprendimo, kaip nuostolingą veiklą padaryti pelninga? O gal norite dar labiau padidinti esamą veiklos pelningumą?
Esate daug ką išbandę? Tačiau tikrai nebandėte, tai ką Jums siūlome.

Pažangu, patikima ir ilgalaikiška!
Padarysite savo darbą lengvesniu, o įmonės veiklą pelningesne!

IŠBANDYKITE PATYS IR ĮSITIKINSITE!

 KVIEČIAME JUS Į SPECIALŲ NUOTOLINĮ VIENOS DIENOS SEMINARĄ –

SĖKMINGO IR PELNINGO DARBO GARANTAS

NUOTOLINIAME SEMINARE NAGRINĖJAMA:

 Kaip su minimaliomis vadybos sąnaudomis įtraukti visą įmonės personalą efektyviai ir pelningai veiklai.

• Kaip optimizuoti biudžetų rengimą, kad jie duotų realią naudą įmonės ir jos padalinių vadybai.

• Kaip gauti patikimą ir išsamią informaciją apie įmonės veiklą ir tikrąją jos būklę, kurios Jums reikia priimant kasdienius ir strateginius veiklos sprendimus.


SEMINARĄ PARENGĖ daugiau kaip 50 knygų ir 800 publikacijų finansinės ir vadybos apskaitos bei biudžetų tematika autoriai ir bendrautoriai, apie 25 metų darbo patirties kuriant ir tobulinant įmonių vadybos ir kaštų apskaitos bei biudžetų sistemas turintys:

  
Doc. dr. auditorius Gediminas Kalčinskas  
Auditorius Valdas Jagminas


NUOTOLINIS SEMINARAS – Jums patogiu laiku ir tinkamoje vietoje.

SEMINARO KAINA – 187 € (PVM netaikomas).

Susipažinti su seminaro ištraukomis GALITE ČIA.

SEMINARE ĮGYTOS ŽINIOS JUMS PADĖS

efektyviai planuoti ir organizuoti įmonės veiklos procesus, įvertinti kiekvieno padalinio ir darbuotojo darbą bei indėlį į įmonės veiklos rezultatus, surasti ir pritaikyti efektyvias priemones, kurios sumažina įmonės veiklos kaštus nebloginant produktų kokybės.


Pavadinimas Kaina (Eur) Kiekis Pasirinkite
Nuotolinis seminaras Vadovams
187