Pačiolis

 
El. parduotuvė

10. Elektroniniai norminių aktų sąvadai

Dėmesio! El. Sąvadai pasipildė nauju sąvadu: Karantinas: mokesčiai, teisė, įmonių veikla. Plačiau...


Pagrindinių sąvadų komplektas (7 sąvadai) – 98 € (su PVM).


JEIGU JŪSŲ VEIKLA LABAI ĮVAIRI, JUMS REIKIA PILNO SĄVADŲ KOMPLEKTO!

Jį sudaro daugiau nei 50 įmonių veiklai reikalingų sąvadų! 239 € (su PVM).

Plačiau

Norminių aktų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės: viską sužinokite laiku!

Buhalteriams, norintiems teisingai ir tvarkingai vesti buhalterinę apskaitą, apskaičiuoti mokesčius, reikia žinoti daugybės norminių aktų keliamus reikalavimus. Norminės informacijos, su kuria turi dirbti buhalteriai, nepaprastai daug, ji greitai keičiasi, tačiau visos prievolės turi būti vykdomos tinkamai ir laiku. Taigi kiekvienam buhalteriui labai svarbu žinoti ne tik esamų teisės aktų keliamus reikalavimus, bet ir laiku sužinoti jų pasikeitimus. Vienas iš naujesnių pavyzdžių - nuo 2017 metų liepos 1 dienos įsigaliojęs naujasis Darbo kodeksas. Tačiau jau nuo jo įsigaliojimo įvyko jau ne vienas pakeitimas. Akivaizdu, kad įmonėms svarbius keičiamus teisės aktus būtina stebėti nuolat.

Plačiau

NAUJAS elektroninis teisės aktų sąvadas „KARANTINAS: mokesčiai, teisė, įmonių veikla“ prenumeratoriams PRIKLAUSO savaitinis elektroninis leidinys „Mokesčių, apskaitos ir teisės reglamentų naujienlaiškis“!

El. sąvado „KARANTINAS: mokesčiai, teisė, įmonių veikla“ (su Naujienlaiškiu) 12 mėnesių prenumeratos kaina – tik 45 € (su PVM).

Esamiems leidinio „Mokesčių, apskaitos ir teisės reglamentų naujienlaiškis“ prenumeratoriams Karantino sąvado 12 mėnesių prenumeratos kaina – tik 39 € (su PVM).

Plačiau