Pačiolis

 
El. parduotuvė

Prekių grąžinimo (keitimo) taisyklėsDaugeliui mūsų prekių taikoma pinigų grąžinimo garantija. Apsisprendę įsigytą prekę grąžinti be jokios priežasties, tai padaryti galite per 14 dienų nuo prekės įsigijimo momento, ją (prekę) pristatydami į UAB „Pačiolio“ prekyba“, atsižvelgiant į šią tvarką:

 1. Jeigu prekę iš UAB „Pačiolio“ prekyba“ įsigijote internetu, turite teisę atsisakyti nuotolinės sutarties ir prekę grąžinti per 14 dienų, ją (prekę) pristatydami į UAB „Pačiolio“ prekyba“.

Atkreipiame dėmesį, kad pirkėjo pateiktas prašymas pakeisti arba grąžinti prekę tenkinamas, jeigu prekė nebuvo naudojama, yra nesugadinta jos pakuotė ir pirkėjas pateikia tinkamus dokumentus, patvirtinančius, prekės įsigijimo iš UAB „Pačiolio“ prekyba“ faktą.

 2. Jeigu prekė buvo įsigyta iš UAB „Pačiolio“ prekyba“ specialiai pardavimui skirtoje vietoje, pirkėjas nepatikusią kokybišką prekę gali grąžinti per 14 dienų, ją (prekę) pristatydami į UAB „Pačiolio“ prekyba“.

Atkreipiame dėmesį, kad toks pirkėjo reikalavimas pakeisti arba grąžinti prekę tenkinamas, jeigu prekė nebuvo naudojama, yra nesugadinta, išsaugotos jos vartojamosios savybės, prekė nepraradusi prekinės išvaizdos ir pirkėjas pateikia tinkamus dokumentus, patvirtinančius, prekės įsigijimo iš UAB „Pačiolio“ prekyba“ faktą.

 3. Prekės, kurių grąžinti negalėsite:

• prekės panaudojimo terminas yra pasibaigęs (pvz., praėjęs rengiamo seminaro ar kito mokymo organizavimo terminas);

• laikraščiai, periodiniai leidiniai ar žurnalai, išskyrus tokių leidinių prenumeratos sutartis.